Skip to main content

 

 

Nauji metai asocijuojasi su nauja pradžia, tikslais ir svajonių siekimu. Tačiau neretai juos pamirštame dar sausį ir grįžtame prie senųjų įpročių. Kaip įžengti į naujus metus, kuriuose tai, ką užsibrėžėme įgauti ir pakeisti, išsipildytų? Svajonių manifestavimas – ideali praktika 2020 metų pradžiai.

Pati sąmoningai manifestuoti pradėjau prieš kelerius metus. Per tą laiką pavyko pritraukti daugybę smulkesnių ar didesnių norų išsipildymų. Patikėkite, tai –  visai nesunku.

Svajonių manifestavimas kiekvienam

Svajonių manifestavimas skamba šiek tiek mistiškai, bet iš tiesų tai – visiems įkandama praktika. Tai – sąmoningas svajojimas. Manifestuoti gali visada ir visaip, nors daug greičiau realybe tampa svajonės, užrašytos ant lapo, lyginant su dar tik besisukančiomis galvoje.Kodėl tai veikia? Kiekviena mintis – tai energija, kuri pritraukia žmones ir situacijas į gyvenimą. Dėl ateities esame nusiteikę pesimistiškai, neigiamai galvojame apie save ir kitus? Nereikėtų stebėtis,  jei ir mūsų realybė nėra itin miela: nepasiekiame darnos santykiuose, niekaip nerealizuojame svajonių, traukiame nesėkmes ir pesimistiškai nusiteikusius žmones.Tačiau manifestuojant sąmoningai ir keičiant savo mąstymą į pozityvesnį galima 360 laipsnių kampu apversti savo realybę. Žinoma, tokie pokyčiai įvyksta iš lėto, sistemingai spalvinant savo mintis šviesiais tonais. Svarbu savęs nespausti, leisti pokyčiams vykti pamažu, atkreipti dėmesį į kelis kitus veiksnius ir… svajoti!Svajonių manifestavimas

 

Penkios manifestavimo taisyklės

  1. Tikėti. Esi vertas to, apie ką svajoji!
 1. Turėti kantrybės. Po naujų metų manifestavimo neskaitinėti lapų su užrašytomis svajonėmis ir leisti Visatai atlikti savo darbą. Geriausiai lapus padėti saugiai ir perskaityti tik metų gale, kad galėtum reflektuoti, kiek toli nuėjai.
 2. Būti čia ir dabar. Visas svajones rašyk esamuoju laiku, jausk ir vizualizuok! Net jei dar neturi to dalyko savo gyvenime – rašyk taip, tarsi jau tai turėtum, ir labai aiškiai įsivaizduok, kaip jautiesi jį įgijęs. Toks metodas padės svajonėms greičiau manifestuotis į Tavo gyvenimą.
  • Pavyzdžiui: „Jaučiuosi nuostabiai, šypsausi ir džiūgauju, kad esu su savo mylimiausiais šeimos nariais, kuriuos pakviečiau vakarienės savo namuose“.
 3. Jausti dėkingumą. „Gaudydamas“ ir stebėdamas gražius dalykus savo gyvenime – sveikatą, draugus, stogą virš galvos, gardų maistą ar mylimų knygų kolekciją – lengviau išliksi dabartyje, tvirčiau stovėsi ant kojų.
  • Lengva praktika: likus dienai iki manifestacijų pradžios, gali atlikti trumpą dėkingumo ritualą – ant popieriaus lapo surašyti viską, už ką esi dėkingas. Tai vėliau padės atskirti tikslus, kuriuos nori pasiekti, nuo dalykų ir žmonių, kurie jau yra šalia.
 4. Siekti tikslo. Kai išsakysi visas savo svajones manifestacijos metu, svarbu nesėdėti ant sofos, tikintis, jog svajonių darbas ar gyvenimo meilė patys paskambins į duris. Pasistenk metų bėgyje žengti mažus žingsnelius, atsidurti situacijose, kurios palankios tavo svajonių išsipildymui – ten prasideda tikroji svajonių išsipildymo magija!

 

Manifestavimo ritualui reikės:

 • 3 popieriaus lapų
 • Rašiklio
 • Atributų asmeninei erdvei ir atmosferai sukurti – tai gali būti žvakės, kristalai ar amuletai. Erdvei pravalyti pravers turėti palo santo, džiovinto šalavijo ar natūralių smilkalų. Jei jų nerandi – pakaks žvakės.

 

Ką darysite toliau:

 • Paruošk aplinką. Svarbu, kad prieš pradedant ritualą aplinka būtų tvarkinga ir švari – tai užduos tinkamą toną, leis susikaupti. Turėdamas daugiau laiko padaryk generalinę kambario tvarką, išnešk nebenaudojamus ir Tavęs nebedžiuginančius daiktus ar atiduok juos kitiems žmonėms.
 • Pasirink jaukiausią kambario vietą, kurioje vykdysi ritualą. Uždek kelias žvakes, įjunk ramios muzikos, uždek smilkalus ar palo santo.
 • Įjunk ramią muziką, atsisėsk į vietą, kurioje planuoji rašyti svajones ir pamedituok 5 minutes – tai padės sugrįžti į šį momentą, susikoncentruoti.
 • Paimk tris lapus ir ant kiekvieno jų užrašyk po vieną iš šių temų: SVEIKATA IR EMOCINĖ BŪKLĖ; MEILĖ IR SANTYKIAI; KARJERA IR GYVENIMO KOKYBĖ
 • Dabar paimk vieną iš lapų ir rašyk visas svajones, susijusias su ta tema. Primenu: rašyk esamuoju laiku, tarsi jau turėtum tą dalyką ar jausmą savo gyvenime.

 

Svajonių manifestavimas

Pavyzdžiai:

SVEIKATA IR EMOCINĖ BŪKLĖ:

Aš jaučiuosi pilnas energijos ir žvalus.

Aš jaučiuosi laimingas.

Aš sportuoju 4 kartus per savaitę.

Aš lankausi seminaruose bent kartą per mėnesį ir kiekvieną savaitę save tobulinu savarankiškai.

 

MEILĖ IR SANTYKIAI:

Aš sutinku savo gyvenimo meilę.

Aš lankau savo tėvus kiekvieną mėnesį.

Mano santykiai su sese yra atviri ir pilni meilės.

Aš turiu bendraminčių kompaniją, su kuriais sukuriu nuoširdų ir atvirą santykį.

 

KARJERA IR GYVENIMO KOKYBĖ:

Aš turiu savo drabužių prekės ženklą, kuris klesti.

Aš klesčiu finansinėje gausoje.

Aš turiu savo namus Vilniuje, į kuriuos gera sugrįžti.

Aš turiu raudonos spalvos Mini Cooper, kuriuo saugiai važinėju į darbą ir universitetą.

 

 • Užpildyk visus 3 lapus. Rašyk tiek, kiek norisi. Kol rašai aiškiai įsivaizduok, kaip jausiesi, turėdamas tą dalyką gyvenime.
 • Kai pabaigsi pildyti visus lapus – garsiai perskaityk viską, ką užrašei. Neskubėk, pasistenk išjausti kiekvieną savo svajonę ir norą. Kuo daugiau pozityvios emocijos, tuo geriau.
 • Užsimerk ir tyliai padėkok sau ir Visatai už visa gražią realybę, kurią jau turi ir kuri dar tik pakeliui!
 • Lapus padėk į saugią vietą ir ženk į nuostabius 2020 metus.

 

Linkiu, kad per šiuos metus svajonių realybė ateitų į Tavo gyvenimą. Pasitikėk savimi, nusiteik pozityviai ir padaryk bent mažą pirmąjį žingsnelį link savo svajonės!