Wim Hof Method with Laura Hof

Apie mokytoją:

Daktarė Laura Hof yra sertifikuota Wim Hof metodo instruktorė ir Laura Hof Alchemy, holistinės sveikatos iniciatyvos, įkūrėja. Taip pat ji yra viena iš tarptautinės moterų maudynių šaltame vandenyje bendruomenės įkūrėjų, dietologė ir biohakerė. Laura yra kvėpavimo, buvimo šaltyje ir mąstysenos ekspertė. Daugiau informacijos apie ją galite rasti www.wimhofmethod.com

Dirbtuvės: „Patirtinės Wim Hof metodo dirbtuvės (EN)”

Atiduokite save į patyrusias, sertifikuotos WHM instruktorės rankas ir išmokite 3 pagrindinius Wim Hof metodo principus: kvėpavimo techniką, santykį su šalčiu ir įsipareigojimą. Dirbtuvių metu sužinosite, kaip galite panaudoti deguonį ir buvimą šaltyje norėdami optimizuoti kūną ir protą, bei suprasite pagrindinius fiziologinius dėsnius. 

Šiose dirbtuvese gali dalyvauti ribotas, 25 dalyvių skaičius.

Kam skirtos šios dirbtuvės?

Šios dirbtuvės tinkamos kiekvienam, tačiau būtina užtikrinti, jog esate sveiki. Dėl atsargumo nerekomenduojame dalyvauti nėštumo metu arba jei sergate epilepsija. Prieš pradėdami Wim Hof metodą, žmonės, turintys širdies ir kraujagyslių problemų ar bet kokių kitų rimtų sveikatos sutrikimų, visada turėtų pasikonsultuoti su profesionaliu mediku.

Svarbu! Jei neturite jokios ankstesnės patirties su buvimu šaltyje, rekomenduojame keletą dienų prieš dirbtuves užbaigti maudymąsi duše šaltu vandeniu. Iš pradžių tai gali pasirodyti sunku, tačiau tiesiog pasistenkite atsipalaiduoti, susikoncentruoti į savo kvėpavimą – jį kontroliuokite išlaikydami pastovų ritmą.

Ką festivalio dalyviai išmoks šios sesijos metu?

Wim Hof metodo jėga yra trijų esminių principų kombinacija. Ryžtinga nuosekli praktika, įtraukiant kvėpavimo technikas ir sąlytį su šalčiu gali padėti Jums patirti daugybę teigiamų pokyčių, tokių kaip:

  • Daugiau energijos
  • Geresnis miegas
  • Sumažėjęs stresas
  • Sustiprėjusi koncentracija ir ryžtingumas
  • Padidėjusi valia
  • Stipresnė imuninė sistema

Asmeninės konsultacijos: festivalio metu bus galimybė asmeninėms Laura Hof konsultacijoms.