Vytautas Gaidamavičius
Vyrenijus Andrijauskas

Apie mokytoją:

20 metų patirtis gerinant komandų santykius ir facilituojant grupių procesus. Teko dirbti su įvairiausiomis organizacijomis – nuo startup’ų iki korporacijų, nuo gamybos iki paslaugų, finansų, viešojo sektoriaus ir kt. Gebu užkurti žmonių motyvaciją, stiprinti ryšius tarp žmonių, vesti grupę link sprendimo ir rezultato. Net ir sudėtingiausi klausimai gali būti sprendžiami lengvai ir su aktyviu įsitraukimu.

 

Temos festivalyje:

Kaip kurti darnius santykius organizacijoje? 2 paradigmos apie organizacijas:

  1. Vadovas teisus, nes taip nurodo hierarchinė organizacijų sistema, be to, aukščiau esantys geriau išmano ir tam jie ir yra, kad vadovautų. Darbuotojai – tai tik didelio mechanizmo sraigteliai.
  2. Organizacija yra gyvas organizmas, kur kiekvienas yra kuriantis, atsakingas ir motyvuotas, o vadovai yra tam, kad kurtų ir palaikytų darnius santykius, padėtų komandų nariams atsiskleisti bei palaikytų bendrų susitarimų procesus.

Kurią renkiesi?

Jei pirmąją – ateik, turėsime skirtingas nuomones ir įdomu bus diskutuoti ir lyginti, kurie kiekvieno požiūrio aspektai yra aktualūs. Jei antrąją – ateik, pasitarsime, kaip tai įgyvendinti.

 

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai? 

Dalinsiuosi pavyzdžiais ir metodais, kuriais dirbu su klientų komandomis, organizacijomis. Tikiu, kad rasi bent kelis patarimus ar įžvalgas, o gal ir visą metodą, kuriuos prisitaikysi savo organizacijoje.