Toma Striškienė (relax namai)
Vyrenijus Andrijauskas

Esu masažuotoja, turinti daugiau nei 10 metų masažavimo praktiką. Esu baigusi medicinį masažavimą ir daug kitų technikų (Ajurvedinį harmonizuojantį, medaus, nėščiųjų, SPA atpalaiduojamuosius ir kūno linijas grąžinančius, vakuuminių taurių masažo kursus). Jau dveji metai įkūrusi laisvalaikio ir poilsio erdvę „Relax namai“, kuriuose vyksta (ne karantino laikotarpiu) sąmoningi ir prasmingi renginiai. Tokie kaip: porų susitikimai, pokalbiai apie knygas, eterinių kvepalų gamyba, mandalų piešimas, kino filmų peržiūra, mankšta šokant moterims, atliekami masažai. Į masažą žiūriu, kaip į didelę pagalbą harmozinuoti žmogaus emocinę būseną ir pagerinti sveikatą natūraliomis priemonėmis. Dažniausiai darau viso kūno masažus, kadangi mūsų kūnas nėra atskiros kūno dalys. Pažeidus vieną vietą, iš karto reaguoja ir vyksta pakitimai visame kūne. Masažuoju harmoningais, ritmiškais judesiais, pasitelkdama įvairias technikas ir pritaikydama individualiai pagal poreikį. Tai lyg „sušukavimas“ išbalansuoto energetinio lauko ir emocijų. 

 

Antistresinis pečių juostos – galvos ir veido masažas. Trukmė nuo 30 min. iki 1 val. pagal poreikį. 

Šis masažas vienas iš labiausiai raminančių ir atpalaiduojančių moters protą ir kūną. Dauguma streso kaupiasi pečių juostoje ir mūsų smegenyse, kai neramios mintys nepaleidžia mūsų. Kaklo srityje ir galvoje yra daug nervinių šaknelių, kurios siunčia signalus į mūsų visą kūną ir jeigu mes jaučiame stresą, tai persiduoda per visą mūsų organizmą ir jį lėtai žaloja. Masažuojant tas vietas balansuojama mūsų visa nervinė sistema, jaučiamas palengvėjimas, ramybė ir atgaiva. O veido masažas padeda atnaujinti ir pagerinti visas odos funkcijas, oda yra pamaitinama, pagerinama kapiliarinė kraujotaka, kuri padeda odai būti sveikai ir stangriai. Veido masažas daromas su ekologiška ir sertifikuota prancūziška kosmetika ir aliejais Florame. 

Vibrokakustinis viso kūno masažas. Trukmė nuo 30 min. iki 1 val. pagal poreikį.

Tai masažas greitai atpalaiduojantis kūną ir sąnarius. Daromas asmeniui per rūbus, todėl juo mėgautis galima ne tik uždaroje erdvėje, bet ir gamtoje stovyklų ar šeimos švenčių metu. Įvairiais judesiais ir vibracijų pagalba nuo įtampų išpurtomas kūnas, išmasažuojama galva. Savo užburiančiu skambesiu bambukų lazdelės išbaido slogias mintis, nuima stresą ir tonizuoja kūną. Lazdelių keliama vibracija greičiau paveikia limfotaką ir stipriai pagerėja kraujo cirkuliacija. Riešutų kevalų čiužėjimas primena, lyg lietus barbentų į langą, duodamas raminamąjį poveikį ir atsipalaidavimą. Pabaigoje harmonizuoti energijas uždedamas „skambantis dubuo“, kurio garsas ir gyli vibracija įsiskverbia iki giliausių ląstelių, išvalydamas žmogaus energetinį lauką, mažindamas skausmą iš vidaus. Šių instrumentų pojūčiai žodžiais sunkiai nusakomi, tiesiog reikia išbandyti, kad pajustumėte kas tai yra. 

Atpalaiduojantis – Taškinis pėdų ir plaštakų. Trukmė nuo 30 min. iki 1 val. 

Pėdų ir plaštakų masažas, o ypatingai taškinis, suteikia organizmui bendrą organizmą stiprinantį poveikį. Dvidešimt vienoje šalyje atlikti rimti tyrimai leidžia teigti – pėdų taškų masažas sustiprina, bet kurios terapijos, bet kurio gydymo poveikį. Kaip viena klientė pasakė „Jaučiuosi lyg po viso kūno masažo“ ir ji buvo teisi. Kadangi pėdose ir plaštakose yra visi mūsų organų atitikmenys. Masažuojant pėdas ir plaštakas, stimuliuojama energija, kuri suteikia organizmui daugiau galios natūraliai gyti. Šis masažas rekomenduojamas: esant pervargimui ir stresui, tiems, kurie dažnai serga, kamuoja lėtiniai skausmai, norint suaktyvinti viso organizmo veiklą ir kokybiškai pailsėti. 

Karališkas nugaros masažas. Trukmė 1 val. 

Šio masažo dėmesys kuo kokybiškiau atpalaiduoti ir išmasažuoti menčių, pečių juostos ir kaklo raumenis, kurie nuo kasdienių darbų ir rūpesčių bei sėdimo darbo dažniausiai būna įsitempę, net skausmingi. „Karališkas“ nugaros masažas, tai atpalaiduojanti ir kartu gydanti terapija. Pirmiausia švelniais masažuojamaisiais judesiais atpalaiduojamas visas kūnas nuo galvos iki kojų pirštų galiukų. Tuomet masažuojama galva, rankos. Galiausiai nugara ištepama aromatingu aliejumi ir tonizuojančiais judesiais masažuojamas kūnas. Kai išmasažuojama nugara, žmogus apverčiamas ant nugaros ir dar intensyviau išjudinama pečių juosta, kaklas ir galva. Daromi švelnūs kaklo patempimai.

Po šio masažo pasijusite lengvi, lyg su sparnais. Jūsų nugara ir pečiai bus begalo jums dėkingi už šią sveikatinimo terapiją. 

 

Trukmė: 1 val. Kaina: 25 eur.
Trukmė: 30 min. Kaina: 15 eur. 

Į konsultacijas bus galima registruotis atvykus į festivalį Info punkte ar festivalio metu aktyvuotoje festivalio programėlėje.