Mārtiņš Martinsons
Vyrenijus Andrijauskas

Apie Mokytoją:

Martins yra „FranklinCovey Latvia“ įkūrėjas ir patriotas. Jis puikiai „skaito“ klientus ir siūlo tinkamiausius sprendimus įvairioms probleminėms situacijoms spręsti tiek vadovybės, tiek ir tiesioginių darbuotojų (front-line) lygmenyje. Kasdien Martins konsultuoja įmones jų veiklos strategijos ir valdymo lygmeniu, veda vadovavimo, komandos tobulinimo ir pardavimų vadybos mokymus. Martinsas turi daugiau nei 10 metų vadovaujančio trenerio patirtį. Prieš steigdamas „FranklinCovey Latvia“, jis sukaupė 25 metų praktinę patirtį įmonių ir pardavimų valdyme, taip pat rinkodaros srityje.

 

Temos festivalyje: 

1) Franklin Covey: kaip organizacijoje išlaikyti stiprią kultūrą bei vertybes? Kultūra “valgo” strategiją pusryčiams. Mes tai daug girdėjome, bet ką tai reiškia? Franklin Covey ir Stephenas Covey sukūrė galingą organizacinės kultūros operacinę sistemą. Ji leidžia komandoms ir organizacijoms subalansuoti visus gyvenimo prioritetus ir išreikšti maksimalų kiekvieno potencialą. Bet kodėl tiek daug organizacijų pamiršta apie kultūros ir vertybių svarbą? 

2) Keisti darbą ar prisitaikyti prie mano profesijos? Kaip neįstrigti ir surasti pusiausvyrą? Daugiau nei 15 metų aš domiuosi pusiausvyra, nesėkmėmis ir įsitraukimu. Pastebiu, kad daugelis iš mūsų yra įstrigę ir nežino, kur yra išeitis. Žmonės nori pokyčių, tačiau naujos profesijos pradžia užtruks mažiausiai 10 metų. Manau, kad dauguma žmonių yra sutrikę ir ieško pusiausvyros netinkamoje vietoje. Mes maišome įvairias prasmes – mūsų asmeninę misiją, aistrą, pašaukimą, profesiją. 

 

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai? 

Aš paaiškinsiu savo požiūrį, kas yra kas ir kaip galime sukurti turtingesnį ir spalvingesnį gyvenimą. Džiaugsiuosi, jei pasisemsite idėjų, kurios privers jus apžvelgti esamą būseną, ir, jei būsite pasirengę, – surasite naują gyvenimo kelią.