Martin Aylward
Vyrenijus Andrijauskas

Informacija apie mokytoją:

Martin jau daugiau nei 20 metų veda meditacijos stovyklas bei moko studentus iš viso pasaulio. Ankstyvuosius pilnametystės metus jis praleido Azijos budistų vienuolynuose bei su Himalajų atsiskyrėliais. Remdamasis tradicinių meditacinių praktikų ir tyrinėjimų gilumu, jis siekia atkreipti dėmesį į išlaisvintą gyvenimą per pilną ir laisvą įsitraukimą su viskuo, ką sutinkame gyvenimo kelyje. Martin padėjo įkurti ir šiuo metu vadovauja pietvakarių Prancūzijoje esančio sąmoningumo centro bendruomenei, bei yra keletos knygų autorius, paruošęs daugiau nei 200 meditacijos mokytojų iš 30 šalių.

Paskaita: „Ramybė, Buvimas ir Laisva širdis. (EN)”

Ar trokštate ir ilgitės ramybės, tačiau negalite sustoti? Ar Jūsų neramus, nuolat užsiėmęs protas yra traukiamas baimių, troškimų ir įpročių? Ar turite tikrą pojūčių gylį, tačiau nežinote, kaip geriausiai tai išreikšti?

Mūsų laikas kartu leis patirti, kaip atsiskleisti, sulėtinti tempą ir pasitikti gyvenimą pilniau ir laisviau. Tikroji meditacija naudoja paprastą, šio momento patirtį, skirtą treniruoti protą, išlaisvinti širdį ir būti artimame, intymiame santykyje su savimi, kitais ir visa realybe. Skirkite man šiek tiek savo dėmesio ir kartu leiskimės į tyrinėjimus. 

Ko festivalio dalyviai išmoks Jūsų užsiėmimo metu?

  • Išmoksite, kaip naudoti savo tiesioginę, natūralią patirtį norėdami būti budresni, labiau įsižeminę ir atsipalaidavę.
  • Sužinosite, kaip Jūsų proto įpročiai sukuria nereikalingą įtampą ir dramą bei kaip tuos įpročius paleisti. 
  • Kartu tyrinėsime natūralią buvimo dabartyje esmę bei aptarsime visas klaidingas idėjas, kurias lengvai sukuriame galvodami apie “buvimą dabartiniame momente”.
  • Atrasite pilno ir laisvo gyvenimo viziją bei, galbūt, pajusite plačiai atvertos, ramios širdies skonį.