Marija May Mikalauskienė
Vyrenijus Andrijauskas

Apie mokytoją:

Po daugelio metų vidinių praktikų ir individualaus darbo su dvasinio augimo specialistais, savo matymu ir atradimais dalinuosi su žmonėmis, kuriems taip pat artimas savityros, sąmoningumo, meilės kelias. Šiuo metu visos mano veiklos integruoja emocinį, esybinį ir dvasinį žmogaus evoliucionavimą. Emocinį ir dvasinį intelektą profesionaliai studijuoju jau 12 metų. Mano viešojo kalbėjimo profesionali karjera prasidėjo dar prieš 22 metus. Abiejose srityse atsakymų ieškojau tiek Lietuvoje, tiek su įvairiais garsiais užsienio specialistais, mokytojais ir dvasiniais Meistrais.

Temos festivalyje:

Autentiškumo galia: kaip nustoti tapatintis su tuo, kas nesu aš? Mano praeities įspaudai smegenų neurotinkle lemia mano elgesį. Kitaip tariant, daugelis gyvename robotišką, nulemtą gyvenimą. Štai kodėl nejaučiame gyvenimo skonio, nerealizuojame daugelio savo unikalių talentų ir negebame sukurti gyvenimo, apie kurį svajojame. Nes už mus “kuria” praeitis. Atsitapatinęs nup praeities reakcijų, kuri savo gyvenimą sąmoningai ir dėmesingai, esi laisvas nuo vidinių programų veikloje, santykiuose ir kitur. 

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai? Atsitapatinimas – super greitas, lengvas būdas patirti gyvenimo džiaugsmą, skonį. Dalyviai sužinos ir išmoks kaip tai padaryti greitai, ir efektyviai.