Kristina Laučienė
Kristina Laučienė

Patirtis / ekspertinė sritis: Saviugdos trenerė – ICU koučingo specialistė, neuroedukatorė, juoko jogos trenerė, embodiment praktikė, laisvo judesio metodikos mokinė, patyrimių seminarų lektorė, pokyčių studijos „Rytojus Yra Šiandien“ įkūrėja, judesio ir saviugdos stovyklos moterims “Women’s wellness camp” bendraorganizatorė ir lektorė.
Vedu grupinius užsiėmimus visoje Lietuvoje ir užsienyje nuo 2015m., turiu daug patirties ir grįžtamojo ryšio iš dalyvių apie saviugdos praktikas. Per šiuos metus pravedžiau apie 500 praktinių užsiėmimų, remiantis juoko jogos ar kitomis saviugdos metodikomis. Užsiėmimuose sudalyvavo apie 9000 dalyvių. Šiuo metu tęsiu mokslus pas laisvo judesio mokytoją Aleksandrą Giršoną.

Mano misija festivalyje: Padėti žmonėms prisiminti savo prigimtines galias ir susikurti ritualus gyventi iš savo galios vietos.

Mano pokyčio istorija: Mano kelias į transformaciją iškilo tada, kai uždaviau sau klausimus: kas aš esu ir ką noriu veikti? Atsitraukusi nuo darbų ieškojau atsakymų, pradėjau mokytis koučingo. Moterų stovykloje susipažinau su juoko joga. Po kurio laiko pamačiau, jog ši praktiką man suteikia be galo daug pozityvios energijos, gerina mano emocinę bei fizinę būklę, suteikia prasmės. Visą gyvenimą jaučiau, kad man patinka būti ir bendrauti su žmonėmis. Kažkada svajojusi apie aktorės, o vėliau – apie psichologės karjerą, šiandien visa tai sėkmingai įgyvendinau per savo veiklas. Pažinimas – man yra didi jėga. Žmogus, pažįstantis save talentus ir gebėjimus, gali save realizuoti harmoningai ir taip susikurti prasmingą gyvenimą.

Temos:
Juoko joga.