Iran Mascarenhas

Apie mokytoją:

Sportuoju nuo tada, kai man suėjo 4 metai. Pradėjau nuo plaukimo ir išbandžiau save keletoje trumpų triatlonų, tačiau tapau geresnis kovos menų sporte, todėl jau 30 metų užsiimu braziliškuoju Jiu-Jitsu. 20 metų buvau profesionalus kovotojas – kovojau MMA (mišrių kovos menų), wrestling bei grappling imtynių varžybose. Laimėjau Nacionalinį Brazilijos čempionatą ir Europos čempionatą, esu tapęs medalistu pasaulio čempionate bei iškovojęs prizines vietas kovose Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Portugalijoje. Kazachstane esu buvęs nacionalinės komandos treneriu.  

Braziliškasis džiudžitsu – tai mano gyvenimo filosofija ir gyvenimo būdas. Todėl dirbu su žmonėmis, kurie jaučiasi psichiškai silpni ar nepasitiki savimi, su moterimis, kurios patyrė traumą ar buvo užpultos ir nežinojo, kaip apsiginti ar elgtis tokioje situacijoje. Šiuos žmones mokau savigynos. Taip pat dirbu su žmonėmis, kuriems sunkiai sekasi numesti svorio, kurie nori sulieknėti arba sutvirtėti, su vaikais, skatindamas juos tapti fiziškai aktyvesniais, išmokti kovoti, pagerinti discipliną ar paprasčiausiai kontroliuoti pyktį.

 

Paskaitos:

Rytinė mankšta: „Braziliškojo džiudžitsu pratimai ir tempimas”. Padės pagerinti koordinaciją, balansavimą, ištvermę, lankstumą, pratimų atlikimo techniką.

Dirbtuvės: „Džiudžitsu ir šio sporto teikiama nauda sveikatai.” Mokysitės pasitikėjimo savimi, motyvacijos, pagerinti sveikatą, įgyti žinių apie šį sportą ir suprasti su juo susijusias sąvokas. 

„Džiudžitsu vaikams: apšilimas, treniruotės, žaidimai ir atpalaiduojantis tempimas.”

Su vaikais mokysimės sporto per žaidimą, treniruojantis ir mokantis kartu. Pamokoje bus šiek tiek apšilimo, treniruočių, kovos žaidimų ir galų gale atpalaiduojančių bei raminančių tempimų.

Ko festivalio dalyviai išmoks Jūsų sesijos metu?

Pradėję nenutrūkstamai praktikuoti brazilišką džiudžitsu, turėsite pakeisti savo gyvenimo būdą – sveikiau maitintis, geriau miegoti, vengti vakarėlių, nes jūsų kūnui reikės kur kas daugiau energijos. Tačiau išmokę reaguoti ir atsakyti į tam tikras atakas namuose ar gatvėje tapsite labiau pasitikinčiais savimi. Kiekvieną situaciją, kurią spręsite treniruotės metu, galėsite perkelti ir pritaikyti savo kasdieniam gyvenimui.

Svarbu! Prašome į treniruotę atsinešti jogos kilimėlį.

Asmeninėse konsultacijose:

Visos asmeninės konsultacijos priklauso nuo jūsų poreikių, tačiau jose pagrindą sudaro jiu-jitsu pamokos savigynai, sportinėms kovoms ir grumtynių užsiėmimams. Sesijos metu mes visada darome apšilimą, treniruotes ir, žinoma, susipažinimą apie Brazilišką džiudžitsu, kur ir kaip prasidėjo šis kovos menas, jo nauda, ​​gyvenimo stilius ir kt. Kiekviena asmeninė sesija yra labai indviduali ir ji atliekama atsižvelgus į kliento poreikius.