Dhruv Mehta
Vyrenijus Andrijauskas

Asmeninės konsultacijos  pagrįstos vedų astrologija.

Nors tradiciškai astrologija naudojama ateities matymui, mano požiūris yra kitoks – aš tai vadinu SOULution … sielos sprendimais. Aš naudoju žmogaus gimimo diagramą kaip žmogaus vidinio energijos lauko veidrodį. Tai padeda nustatyti karminius ir žmogaus asmeniškos patirties sąlygotus modelius, kurie blokuoja žmogaus augimą. Naudoju dvasinius ir psichologinius įrankius, kad išsivaduotume save ir peržengtume tuos apribojimus, kad pasiektume harmonigą ir sėkmingą gyvenimą.

 

Asmeninė konsultacija skirta tiems, kurie nori:

 

  • Kurti gyvenimą naudodamiesi savo stipriosiomis pusėmis. 

 

Sužinokite unikalų savo vidinių išteklių derinį. Atraskite savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Sužinokite savo tikrąjį potencialą.

 

  • Priimti geriausius profesinius sprendimus. Gaukite pagalbos renkantis geriausią profesiją, pasirinkdami kelis darbus ar projektus. Pagalba pasirenkant tinkamą darbdavį bei geriausiai tinkantį darbą.

 

    • Harmonizuoti savo santykius su antrąją puse. Patikrinkite suderinamumą su savo partneriu. Bendraukite su savo partneriu jų „vidine kalba“. Raskite būdų, kaip atgaivinti meilės ugnį, ir sužinokite, kaip ją išlaikyti gyvą.
    • Pagerinti savo sveikatą ir gyvybingumą. Sužinokite savo silpnąsias kūno dalis ar sistemas ir užkirskite kelią ligoms ar jų sumažinimui. Gaukite dietos ir praktikos patarimų, kaip pagerinti jūsų gyvybingumą.

 

  • Sužinoti apie savo gyvenimo periodiškumus. Žinokite, ko tikėtis skirtingais savo gyvenimo periodais. Suderinkite savo veiksmus su gyvenimo periodais, kad maksimaliai augtumėte ir sumažintumėte nuostolius.

 

  • Sukurti pokyčius gyvenime naudodamiesi galinga praktika. Atraskite galingus holistinius virsmo įrankius, tokius kaip meditacijos, mantros, rekomenduojamos knygos ir perženkite savo karminius apribojimus.

 

Trukmė: 1 val. Kaina: 100 eur.

Į konsultacijas bus galima registruotis atvykus į festivalį Info punkte ar festivalio metu aktyvuotoje festivalio programėlėje.