Dhruv Mehta
Vyrenijus Andrijauskas

Informacija apie mokytoją:

Vedu konsultacijas ir vedų astrologijos mokymus, seminarus apie sąmoningą gyvenimą ir asmeninį augimą nuo 1996 m. Nors tradiciškai astrologija naudojama ateities matymui, mano požiūris yra kitoks – aš tai vadinu SOULUTS … sielos sprendimais. Aš naudoju žmogaus gimimo diagramą kaip savo vidinio energijos lauko veidrodį. Tai padeda nustatyti karminius ir sąlygotus modelius, kurie blokuoja žmogaus augimą. Mes naudojame dvasinius ir psichologinius įrankius, kad išsivaduotume ir peržengtume tuos apribojimus, kad galiausiai galėtume pasiekti sėkmę išoriniame pasaulyje ir laimę vidiniame pasaulyje.

Temos festivalyje:

1) Nušvitimo mašina ir kaip ja naudotis? (EN) Norime to ar ne, kiekviena mūsų gyvenimo akimirka yra kelionė į nušvitimą. Taip yra todėl, kad nušvitimas yra mūsų galutinis tikslas. Ši kelionė į nušvitimą galėtų būti greitesnė ir įdomesnė naudojant mašiną, kurią aš vadinu Nušvitimo Mašina. 

2) Kaip apsisaugoti nuo neigiamos mus supančios energijos? (EN) Šiame seminare sužinosite šiuos dalykus:

Kuo neigiami kitų ketinimai yra panašūs į psichinį virusą – energijos esybę, kuri gali prasiskverbti į mūsų aurą ir daugelį metų gyventi mūsų energetiniame kūne, dėl ko mes fiziškai ar psichiškai sergame.

Kaip jautrūs žmonės sugeria neigiamą energiją ir ką daryti, jei esate vienas iš tų jautrių asmenų, kaip apsisaugoti nuo jus supančio negatyvo.

Praktikuosime, kaip užsandarinti savo aurines ribas, kai norite ar turite būti apsaugoti.

Sužinosime, kaip suaktyvinti senovinį archetipinį simbolį „Kavacha“, kad aplink jus būtų sukurtas skydas.

Kaip panaudoti akmenų galią, kad apsaugotumėte savo energijos lauką.

Galingiausią apsaugos mantrą. 

 

3) Vedinės astrologijos įvadas (astrologija ne astrologams). 

1 dalis: Gyvybės energijos prizmė. Sužinosite: 

Kaip baltą šviesą sudaro 7 pagrindinės spalvos, mūsų energija taip pat susideda iš 7 pagrindinių energijos dažnių, kuriuos galime vadinti 7 planetų energijomis;

Kokias galias ir savybes jums suteikia kiekvienas iš šių 7 dažnių. Ką tai reikštų, jei trūktų vieno ar daugiau dažnių;

Kaip padidinti tam tikrą energijos dažnį, kurio jums trūksta ir norite jį plėtoti, nes tai suteikia jums norimų sugebėjimų ar gyvenimo kokybės.

2 dalis: tavo karminė misija ir karminiai iššūkiai. Sužinosite:

Kaip du paslaptingi kosmoso taškai, Rahu ir Ketu, rodo mūsų karminę misiją ir karminius iššūkius;

Į kurią gyvenimo sritį turite sutelkti dėmesį per šį gyvenimą;

Kokią karmą ir samskaras atsinešėte iš savo praeities;

Kokia karmos rūšis yra pasirengusi duoti vaisių per šį gyvenimą.

 

Ko dalyviai išmoks jūsų užsiėmimuose?

1) Šiame seminare būsite supažindinti su „Nušvitimo mašina“, suprasite, kaip ji veikia, ir naudosite ją norėdami pakviesti nušvitimą į savo gyvenimą. Ir nesijaudinkite, prižiūrėti šią mašiną yra pigu, nes vienintelė joje veikianti energija yra jūsų sąmonės galia.

2) Po šios pamokos išmoksite: apsaugoti save nuo neigiamų žmonių ar žmonių, kurie jūsų atžvilgiu siunčia jums neigiamą energiją; neleisti neigiamai energijai patekti į savo aurą ir neleisti jai paveikti kūno-proto; susitvarkyti su neigiamomis emocijomis, naudodamiesi paprastomis praktikomis. Pasijusite lengvesni, sveikesni ir energingesni.

3) Šiame dviejų dalių seminare sužinosite daug įdomios ir naudingos informacijos, kurią galėsite tiesiogiai pritaikyti savo ir aplinkinių žmonių gyvenime. Nesvarbu, ar jau turite pakankamai žinių apie astrologiją, ar net neturite jokio astrologijos pagrindo, šis kursas suteiks vienodai įdomios informacijos ir vertės.