Anna Rakvin

Apie mokytoją: 

Anna Rakvin įkvepia žmones išlaisvinti savo natūralų kūrybiškumą poezijos dėka, skatina moteris geriau suprasti savo moteriškumą. Pasitelkdama jogos metodą ji parodo kelią į intuityvų supratimo procesą savyje. 

 

Paskaitos:

Rytinė Hatha joga

Šis jogos metodas palaiko bendrąją sveikatą, stimuliuoja imuninę sistema, lengvina kvėpavimą. Trys hatha jogos elementai – kvėpavimas, žvilgsnio fokusas ir laikysena – yra neatskiriami vienas nuo kito: taisyklingo kvėpavimo dėka išsitiesina laikysena, tuomet protas gali atsipalaiduoti, o žmogus – laimingai susidoroti su vis ateinančiais gyvenimo iššūkiais.

 

Sakralinis poezijos skaitymas miške.

Tai – praktinis seminaras, kuriame skaitysime ir aptarsime Širdį atveriančią poeziją. Pasiruoškite aktyviai jame dalyvauti! Atsineškite savo eilėraščius, kuriais norėtumėte pasidalinti, bei užduokite sau klausimą: kas gi yra geras poetas? Tai nagrinėsime diskusijoje.

 

OM giedojimas – patirkite OM galią

  • Pagerinkite bendrą savijautą: ši praktika skatina vidinę ramybę, protinį aiškumą, emocinę laisvę ir fizinę sveikatą. Daugelis patiria teigiamus pasikeitimus, kurie leidžia jiems mėgautis gyvenimu, kasdien atrasdami jame daugiau ramybės, džiaugsmo ir meilės.
  • Paverskite negatyvumą į teigiamą energiją: dėl ypatingo palaiminimo OM giedojimas sukuria vibracijos dažnį, kuris atpalaiduoja negatyvumą, transformuoja jį ir suteikia dalyviams energijos.
  • Apvalykite aplinką: rato sukurtos vibracinės bangos pasklenda 2 kilometrų spinduliu, taip sukurdamos harmoningą, taikią aplinką ir žmonių bei gamtos vienybę. OM ir toliau skamba dalyvių kūnuose jau išėjus iš rato, leidžiant jiems pasidalinti geromis vibracijomis, kad ir kur eitų.
  • OM vibracija: OM yra universalus kūrybos garsas; tai aukščiausia ir gryniausia egzistuojanti vibracija. Rishis of Old patobulino OM Giedojimą ir panaudojo jį gydymui. Ši amžių tėkmėje užmiršta senovės technika palaiko Motiną Žemę ir žmoniją, kurios dabartinę formą atgaivino dvasinis mokytojas Paramahamsa Sri Swami Vishwananda.

 

Moterų sveikatos dirbtuvės

Anna šiame seminare mokys pasirūpinti savimi pagal šiatsu metodą. Keli paprasti patarimai padės pajusti moterišką technikos energiją (gimdos ryšį), suprasti menstruacijų ciklą ir dažniausiai pasitaikančias ligas, su kuriomis moterys susiduria šiais laikais. Sužinosite, kaip jų išvengti, atpažinti ir gydyti.

Asmeninės konsultacijos:

Šiatsu – tai senovės japonų kūno gydymo technika, pasitelkiant teisingą spaudimą į taip vadinamus gyvybiškai svarbius kūno dienovidinius (meridianus). Šiatsu esmė – nuoširdus davėjo ir gavėjo kontaktas, veikiantis protą ir mintis tam, kad širdis atsivertų, atsipalaiduotų.

Gydymas trunka 1,5 val., jo metu nagrinėjama dabartinė fizinė ir mentalinė jūsų būsena, siūlomi būdai, kaip ją pagerinti.

Prašome dėvėti patogius drabužius: rūbai turi būti patogūs ir labai tamprūs!