Agnė Vėželytė
Vyrenijus Andrijauskas

Apie mokytoją:

Esu meditacijos praktikų mokytoja ir dvasinio augimo konsultantė. „Gyvosios psichologijos” studijoje vedu grupines bei individualias sensorines meditacijas, kursus, taip pat konsultuoju asmeniškai. Meditacija užsiimu nuo 5 metų. Kai supratau, kaip įvardyti tai, ką darau, pradėjau to mokytis, gavau meditacijų mokytojos sertifikatą Yoga Essence Rishikesh jogos ir meditacijų mokykloje Indijoje. Dabar padedu žmonėms, kurie nori auginti save iš vidaus, artimiau susipažinti su pasauliu, kurio nematome savo fizinėmis akimis. 

Temos festivalyje:

Sensorinė meditacija. Sensorinių meditacijų metu žmogus mokosi įsigilinti į save ir jausti tai, ką jis iš tiesų jaučia. Mokosi pats „šeimininkauti” savo vidiniame pasaulyje, jį tvarkyti ir perkurti pagal savo paties poreikius. Šis gebėjimas atveria neribotas galimybes savęs pažinimui bei norimiems pokyčiams. 

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai?

Mano vedamose sensorinėse meditacijose atrandame naujų, nematytų ir nepatirtų jausmų bei vaizdinių, kurie dažnai mums atneša naują požiūrį ar galimybę. Ką su tuo toliau daryti gyvenime, tai yra jūsų pasirinkimas, bet meditacija atneša naujas patirtis, kurių niekaip nepavyksta patirti gyvenant tik fizinį gyvenimą.