Pavargai nuo paskaitų ir šurmuliuojančios minios? Nori atsipalaiduoti, pajausti kažką naujo, palepinti save? Šis puslapis – kaip tik Tau! Čia rasi visą informaciją apie festivalio metu vyksiančias dirbtuves, kūną ir mintis atpalaiduojančias procedūras, bei asmenines konsultacijas su rinktiniais festivalio mokytojais.

Asmeninės konsultacijos – tai Tavo proga akis į akį pasikalbėti festivalio mokytojais, gauti iš jų vertingų patarimų, pasisemti patirties. Spausk ant patinkančio mokytojo ir sužinok viską apie jų vedamas konsultacijas aprašymo gale!

Registracijos į asmenines konsultacijas yra būtinos – užsiregistruoti lengvai galėsi Info punkte arba Masters of Calm Facebook messenger programėlėje (veiks nuo rugpjūčio 7 d., registruotis galėsi nuo rugpjūčio 13-osios, pirmosios festivalio dienos). Abejuose info punktuose (virtualiame ir gyvame) taip pat galėsi daugiau sužinoti apie konsultacijas, masažus ir kitas asmenines praktikas.

Šiais metais džiugiai pristatome kaip niekada plačią ir dinamišką dirbtuvių programą. Kiekvieną dieną (ir valandą!) jūsų lauks vis nauji užsiėmimai: įsitraukti kvies žygiai, kakavos ceremonija pievoje, lietuviškų smilkalų dirbtuvės, maraka barškučių gamyba, sapnų gaudyklių pynimas, vaško žvakių liejimas ir kiti.

Tavo vardo runa

Mūsų protėviai runas naudojo dar iki lotyniškų, graikiškų ar kirilicos rašmenų. Užrašius kiekvieną vardo raidę runomis, jas galima sutelkti į vieną simbolį, kuriame bus sukoncentruota visa varde slypinti prasmė ir galia. Festivalio metu kviečiu ateiti į dirbtuves, kurių metu kiekvienas pasigamins amuletą su savo vardo runa.

Šamaniški būgnai

Būgnai yra seniausias žmogui žinomas muzikos instrumentas be žmogaus balso. Jie nuo senų senovės naudojami kaip pagrindiniai šamano įrankiai bendrauti su matomu ir trancendentiniu pasauliu. Būgno ritmo vibracijos padeda susigrąžinti Visatos diktuojamą ritmą ir harmoniją su gamta - atsivėrus gamtos jėgoms ir ėmus gyventi jos ritmu, ji pati ima gydyti, padeda nurimti ir pailsėti.

Maraka barškučio gamyba

Rankų darbo maraka, dar kitaip vadinama šamaniniu barškučiu, yra kupina energijos. Kiekvienas kūno organas, kiekviena kūno dalis skleidžia vibraciją, derančią su jos vibracijomis. Dėl to kelionė muzikos garsuose pažadina savęs gydymą, aktyvuoja mūsų išmintį ir leidžia prasidėti vidinei transformacijai. Jeigu ir Tu nori savo dvasinio pakeleivio, gali pasigaminti jį pats!

Dirbtuvės trunka visą dieną, tačiau tai nėra nuolatinis darbas. Barškutį galima pasigaminti lankant ir įvairias paskaitas. Užsukite pasitarti, išgirsti ir pajusti ir tuomet nuspręskite, kur šis stebuklingas barškučio garsas Jus nuves.

Kaligrafijos dirbtuvės

Rašymas savos gamybos instrumentu išlaisvina vaizduotę ir sutelkia dėmesį į ritmą. “Ruling pen”, “Folded pen”, bei kur kas ekonomiškesnis išvardintų instrumentų atitikmuo “Cola pen” yra bene unikaliausios ir universaliausios kaligrafijos priemonės, kurios padeda kurti stebuklus.

Dirbtuvių metu sužinosite kaip pasigaminti savo „Cola Pen“ bei kaip panaudoti šį instrumentą kuriant ekspresyvią (gestikuliarinę) kaligrafiją. Darysime įvairius pratimus rankai “palengvinti” , eksperimentuosime su rašymo greičiu, instrumento padėtimi rankoje, sužinosime, kaip išgauti “gyvas” linijas bei raides.

Šios dirbtuvės ne baltamarškiniams ir ne baltarankiams - ateikite nusiteikę išsitepti.

Kūrybinis planuoklis

Vis dar žiūri į kitų planuoklius ir nesupranti, kaip jiems pavyksta visą gyvenimą sutalpinti į vieną (tvarkingą!) knygelę? Užsuk į planuoklio dirbtuves - ir greitai suprasi ne tik kaip veikia planuoklis, bet ir pats(-i) pradėsi jį naudoti kasdien!

Dirbtuvių metu sužinosi, kas yra planuoklis, praktiškai tai pritaikysi savo pirmojo planuoklio kūrime. Kūrimo procese išbandysime skirtingas rašymo ir kūrybos priemones, dalinsimės patarimais, kaip jį pildyti toliau bei ką daryti, kai atrodo, kad niekas neveikia.

Vaškinės drobelės

Įamžinkite savo mylima suknelę, rankšluostėlį ar kitą medžiagos skiautelę, kuri jums kelia šiltus jausmus, arba išsirinkite gražiausią iš mūsų skiautelių kolekcijos - parodysime, kaip paversti ją į kvapnią drobelę maisto saugojimui. Šios drobelės - ne tik draugiškos aplinkai, pernaudojamos, plaunamos ir kompostuojamos, bet ir primenančios smagias akimirkas, kurias patirsite dirbtuvėse.

 

Macrame maišelių gamyba

Macrame maišeliai - tai kompaktiška ir aplinkai draugiška plastiko dirbinių alternatyva, tinkanti tiek pomidorams, tiek apelsinams, tiek kitiems žaviems dalykams nugulti apsiperkant parduotuvėje, einant į papludimį, festivalyje džiovinant indus. Tokio maišelio panaudojimo būdų - galybė, kaip ir džiaugsmo, kasdien nešiojant savos gamybos dirbinį.

Sielos lėlių dirbtuvės

Kas Tau yra lėlė? Šiltas, jaukus ir tolimas vaikystės prisiminimas? O gal ji galėtų būti Tavo Asmenybės simboliu? Tavo Sielos veidrodžiu?

Kiekviena sukurta Lėlė - unikali ir daug pasakanti apie jos kūrėją. Pažink slaptas savo vidinio pasaulio kerteles ir atsipalaiduok, kurdama(s) grožį savo rankomis!

Lietuviškų smilkalų gamyba

Senovės lietuviai smilkalus gamino iš vaistažolių ir prieskonių (kadagio, pelyno, jonažolės, šalavijo, ąžuolo žievės, kalendros, stumbražolės, ajero, gintaro ir kt.), juos smilkydami gydomaisiais tikslais - deja, šis paprotys ir jam pasitelkiamos žinios mūsų dienomis yra primirštos. Šių laikų komerciniai smilkalai - tai pramoga, pigi alternatyva namų kvapams, galinti ne tik sukelti galvos skausmą, bet ir stipriai pakenkti žmogaus kvepavimo takams, nervų ir imuninei sistemai.

Tad kviečiame jus į natūralių smilkalų gamybos užsiėmimą, kurio metu jūs savo rankomis gaminsite smilkalus iš lietuviškų vaistažolių.

Sri Yantros piešimas

Šri Jantra - tai ypatingas energinis instrumentas, skirtas dvasiniam tobulėjimui. Egzistuoja daugybė įvairių jantrų - Šri Jantra yra laikoma pačia seniausia, galingiausia ir efektyviausia. Tikima, kad tai tikroji Dievo Motinos forma ir kad joje slypi visos kūrinijos galia.

Jantros spalvinimas yra ne tik meno terapija, atsipalaidavimas, meditacija, bet ir dvasinė praktika, atėjusi iš Indijos ir apimanti daugybę Dieviškosios Motinos aspektų bei formų, o taip pat ir pačią gamtą, jos elementus ir ciklus. Pasinerkite į Šri Jantros paslaptis, ir atverkite duris savo vidiniam piligriminiam keliui link dieviškumo.

Aitvarų gamyba

Pirmuosius aitvarus gamino Tibeto vienuoliai iš bambuko ir šilko. Į Japoniją (čia yra didžiausias aitvarų muziejus) aitvarai atkeliavo VII amžiuje, Europą - tik XIII amžiuje. Visose šalyse aitvarai buvo meno ir laisvės simboliu, pasididžiavimo objektu. 

Užiėmimo metu gaminsime paprastus, lengvai kylančius į dangų aitvarus, kuriuos pasigaminti ir dekoruoti gali kiekvienas. Užrašykite ant savo aitvaro slapčiausią savo svajonę ar norą, ir būsite tikri, jog jis pakils į dangų simbolinėje aitvarų kėlimo ceremonijoje.

Sapnų gaudyklės

Sapnų gaudyklės - tai sena praktika, kilusi iš pietų amerikos. Rišant mazgelius su intencija, šį įrankį galima panaudoti gaudant savo svajonių sapnus. Dirbtuves ves rekordinės sapnų gaudyklės autorius Vladimir Paranin.

Moters ciklo dovanos

Menstruacijų ciklas - tai ratas, kylantis spirale, apimantis daug daugiau nei tik kraujavimo etapą. Šiame užsiėmime pažvelgsime į mėnesinių ciklo kaitą fizine, energijos, darbingumo, emocine, dvasine, seksualumo, bei kūrybiškumo prasmėmis. Taip pat kalbėsimės ir diskutuosime kaip save stebėti, save pažinti.

Paskaitą ir diskusiją veda Aistė Samulienė – moteriškų ritualų vedlė, lektorė, seminarų ir kursų "Moters (menstruacijų) ciklo dovanos” kūrėja, ,andala dance – energetinės šokio praktikos – vedėja.

Žvakių liejimas (EN)

Beeswax has been used for thousands of years, dating back to 3000BC Egypt. The dancing glow of a candle flame is an ancient symbol of both inner and divine light.

Beeswax Candles can be valuable in your spiritual practice - the sacred practice of candle lighting may involve intention, meditation, it works wonders when we use it to calm our spirits or simply to create a gentle healing atmosphere. In this workshop I will speak about the significance of beeswax and how to make your own beautiful candle. In the end, the one who will make the most beautiful candle wins one of my handmade ones!

Chna puošyba

Gintarės - nuostabi laikinų tatuiruočių meistrė. Tatuiravimas yra jos asmeninė meditacijos forma, kuomet visas dėmesys ir visos mintys sutelkiamos tik į tuo metu atliekamą piešinį. Jau praeitais metais galėjote įsitikinti, kad ji gali nupiešti viską, nuo Masterių logotipo iki jūsų norimos svajonių tatuiruotės.
Jau septinti metai ji maišo ir kuria tik savo dažus iš natūralių ingridientų, kurie leidžia tatuiruotei jus džiuginti iki dviejų savaičių.

 

             13 d.

 

14 d.

 

15 d.

 

16 d.

 

17 d.

11:00

Vaškinių drobelių gamyba. YoniBee

Aitvarų gamyba. Artoteka

Moters ciklo dovanos (paskaita ir diskusija). Aistė Samulienė

Vaškinių drobelių gamyba. YoniBee

Vidinės vizijos piešimas. Sigita Psigidelia

12:00

Pynimas iš nereikalingo popieriaus (recyled). Marija

Apsauginis žolelių amuletas. YoniBee

Moters ciklo dovanos (patyrimas). Aistė Samulienė

Apsauginis žolelių amuletas

Vidinės vizijos piešimas. Sigita Psigidelia

13:00

Pynimas iš nereikalingo popieriaus (recyled). Marija

Macrame maišelių gamyba. Marija

Svajonių namų vizija. Diana Pečiuliavičienė ir Živilė Stasiunė

Mėnulio laikrodžio gamyba (moterims)

Lietuviškų smilkalų gamyba. Vilma Norvilytė

14:00

Sapnų gaudyklių gamyba su Vinodu

Lietuviškų smilkalų gamyba

Minkštoji Tavo Sielos pusė (sielos lėlių dirbtuvės). Agnė Daraškevičienė

Došos ir jų mitybos tipai. Violeta

Daugkartinių maišelių gamyba. Miglė ir Laimingas Flamingas

15:00

Sapnų gaudyklių gamyba su Vinodu

Cola pen gamyba ir ekspresyvi kaligrafija

Taškuotos mandalos su Jūrate

Sri Yantros piešimas (intro)

Fotografavimas telefonu: paslaptys iš profesionalės lūpų

16:00

Žvakių liejimas

Cola pen gamyba ir ekspresyvi kaligrafija

Taškuotos mandalos su Jūrate

Sri Yantros piešimas (intro)

Sri Yantros piešimas (intro)

 

             18 d.

 

           19 d.

 

20 d.

 

21 d.

 

22 d.

11:00

Apsauginis žolelių amuletas. YoniBee

Vidinės vizijos piešimas

Kūrybinės planuoklio dirbtuvės

REplastico (plastiko perdirbimo dirbtuvės). Laura

Henna dirbtuvės: nusipieškime vienas kitam. Vidmantė

12:00

Kūrybinės planuoklio dirbtuvės

Vidinės vizijos piešimas

Pole Svetov: intuityvus žolelių rinkimas. Marija Garnak

REplastico (plastiko perdirbimo dirbtuvės). Laura

Apsauginis žolelių amuletas. YoniBee

13:00

Tavo vardo runa (iki 20 žmonių). Artūras Dabkevičius

Afirmacijų iš(si)rašymas

Ojo De Dio (Dievo akies pynimas). Raminta Saulė

REplastico (plastiko perdirbimo dirbtuvės). Laura

Terapinė fotografija ir Tėkmės kortų pristatymas

14:00

Afirmacijų talismanai. YoniBee

Sri Yantros piešimas (intro paskaita)

Ojo De Dio (Dievo akies pynimas). Raminta Saulė

Daugkartinių maišelių gamyba. Miglė ir Laimingas Flamingas

Vaškinių drobelių gamyba. YoniBee

15:00

Dainų rašymo dirbtuvės (iki 10 žmonių).Tarun

Fotografavimas telefonu: paslaptys iš profesionalės lūpų

Ojo De Dio (Dievo akies pynimas). Raminta Saulė

Vaškinių drobelių gamyba. YoniBee

Pole Svetov: intuityvus žolelių rinkimas

16:00

Henna dirbtuvės: nusipieškime vienas kitam. Vidmantė

Henna dirbtuvės: nusipieškime vienas kitam. Vidmantė

Šamaniško būgno istorija ir patyrimas. Raminta Saulė

Maraka barškučio gamyba

Tavo vardo runa

Mūsų protėviai runas naudojo dar iki lotyniškų, graikiškų ar kirilicos rašmenų. Užrašius kiekvieną vardo raidę runomis, jas galima sutelkti į vieną simbolį, kuriame bus sukoncentruota visa varde slypinti prasmė ir galia. Festivalio metu kviečiu ateiti į dirbtuves, kurių metu kiekvienas pasigamins amuletą su savo vardo runa.

Šamaniški būgnai

Būgnai yra seniausias žmogui žinomas muzikos instrumentas be žmogaus balso. Jie nuo senų senovės naudojami kaip pagrindiniai šamano įrankiai bendrauti su matomu ir trancendentiniu pasauliu. Būgno ritmo vibracijos padeda susigrąžinti Visatos diktuojamą ritmą ir harmoniją su gamta - atsivėrus gamtos jėgoms ir ėmus gyventi jos ritmu, ji pati ima gydyti, padeda nurimti ir pailsėti.

Maraka barškučio gamyba

Rankų darbo maraka, dar kitaip vadinama šamaniniu barškučiu, yra kupina energijos. Kiekvienas kūno organas, kiekviena kūno dalis skleidžia vibraciją, derančią su jos vibracijomis. Dėl to kelionė muzikos garsuose pažadina savęs gydymą, aktyvuoja mūsų išmintį ir leidžia prasidėti vidinei transformacijai. Jeigu ir Tu nori savo dvasinio pakeleivio, gali pasigaminti jį pats!

Dirbtuvės trunka visą dieną, tačiau tai nėra nuolatinis darbas. Barškutį galima pasigaminti lankant ir įvairias paskaitas. Užsukite pasitarti, išgirsti ir pajusti ir tuomet nuspręskite, kur šis stebuklingas barškučio garsas Jus nuves.

Kaligrafijos dirbtuvės

Rašymas savos gamybos instrumentu išlaisvina vaizduotę ir sutelkia dėmesį į ritmą. “Ruling pen”, “Folded pen”, bei kur kas ekonomiškesnis išvardintų instrumentų atitikmuo “Cola pen” yra bene unikaliausios ir universaliausios kaligrafijos priemonės, kurios padeda kurti stebuklus.

Dirbtuvių metu sužinosite kaip pasigaminti savo „Cola Pen“ bei kaip panaudoti šį instrumentą kuriant ekspresyvią (gestikuliarinę) kaligrafiją. Darysime įvairius pratimus rankai “palengvinti” , eksperimentuosime su rašymo greičiu, instrumento padėtimi rankoje, sužinosime, kaip išgauti “gyvas” linijas bei raides.

Šios dirbtuvės ne baltamarškiniams ir ne baltarankiams - ateikite nusiteikę išsitepti.

Kūrybinis planuoklis

Vis dar žiūri į kitų planuoklius ir nesupranti, kaip jiems pavyksta visą gyvenimą sutalpinti į vieną (tvarkingą!) knygelę? Užsuk į planuoklio dirbtuves - ir greitai suprasi ne tik kaip veikia planuoklis, bet ir pats(-i) pradėsi jį naudoti kasdien!

Dirbtuvių metu sužinosi, kas yra planuoklis, praktiškai tai pritaikysi savo pirmojo planuoklio kūrime. Kūrimo procese išbandysime skirtingas rašymo ir kūrybos priemones, dalinsimės patarimais, kaip jį pildyti toliau bei ką daryti, kai atrodo, kad niekas neveikia.

Vaškinės drobelės

Įamžinkite savo mylima suknelę, rankšluostėlį ar kitą medžiagos skiautelę, kuri jums kelia šiltus jausmus, arba išsirinkite gražiausią iš mūsų skiautelių kolekcijos - parodysime, kaip paversti ją į kvapnią drobelę maisto saugojimui. Šios drobelės - ne tik draugiškos aplinkai, pernaudojamos, plaunamos ir kompostuojamos, bet ir primenančios smagias akimirkas, kurias patirsite dirbtuvėse.

 

Macrame maišelių gamyba

Macrame maišeliai - tai kompaktiška ir aplinkai draugiška plastiko dirbinių alternatyva, tinkanti tiek pomidorams, tiek apelsinams, tiek kitiems žaviems dalykams nugulti apsiperkant parduotuvėje, einant į papludimį, festivalyje džiovinant indus. Tokio maišelio panaudojimo būdų - galybė, kaip ir džiaugsmo, kasdien nešiojant savos gamybos dirbinį.

Sielos lėlių dirbtuvės

Kas Tau yra lėlė? Šiltas, jaukus ir tolimas vaikystės prisiminimas? O gal ji galėtų būti Tavo Asmenybės simboliu? Tavo Sielos veidrodžiu?

Kiekviena sukurta Lėlė - unikali ir daug pasakanti apie jos kūrėją. Pažink slaptas savo vidinio pasaulio kerteles ir atsipalaiduok, kurdama(s) grožį savo rankomis!

Lietuviškų smilkalų gamyba

Senovės lietuviai smilkalus gamino iš vaistažolių ir prieskonių (kadagio, pelyno, jonažolės, šalavijo, ąžuolo žievės, kalendros, stumbražolės, ajero, gintaro ir kt.), juos smilkydami gydomaisiais tikslais - deja, šis paprotys ir jam pasitelkiamos žinios mūsų dienomis yra primirštos. Šių laikų komerciniai smilkalai - tai pramoga, pigi alternatyva namų kvapams, galinti ne tik sukelti galvos skausmą, bet ir stipriai pakenkti žmogaus kvepavimo takams, nervų ir imuninei sistemai.

Tad kviečiame jus į natūralių smilkalų gamybos užsiėmimą, kurio metu jūs savo rankomis gaminsite smilkalus iš lietuviškų vaistažolių.

Sri Yantros piešimas

Šri Jantra - tai ypatingas energinis instrumentas, skirtas dvasiniam tobulėjimui. Egzistuoja daugybė įvairių jantrų - Šri Jantra yra laikoma pačia seniausia, galingiausia ir efektyviausia. Tikima, kad tai tikroji Dievo Motinos forma ir kad joje slypi visos kūrinijos galia.

Jantros spalvinimas yra ne tik meno terapija, atsipalaidavimas, meditacija, bet ir dvasinė praktika, atėjusi iš Indijos ir apimanti daugybę Dieviškosios Motinos aspektų bei formų, o taip pat ir pačią gamtą, jos elementus ir ciklus. Pasinerkite į Šri Jantros paslaptis, ir atverkite duris savo vidiniam piligriminiam keliui link dieviškumo.

Aitvarų gamyba

Pirmuosius aitvarus gamino Tibeto vienuoliai iš bambuko ir šilko. Į Japoniją (čia yra didžiausias aitvarų muziejus) aitvarai atkeliavo VII amžiuje, Europą - tik XIII amžiuje. Visose šalyse aitvarai buvo meno ir laisvės simboliu, pasididžiavimo objektu. 

Užiėmimo metu gaminsime paprastus, lengvai kylančius į dangų aitvarus, kuriuos pasigaminti ir dekoruoti gali kiekvienas. Užrašykite ant savo aitvaro slapčiausią savo svajonę ar norą, ir būsite tikri, jog jis pakils į dangų simbolinėje aitvarų kėlimo ceremonijoje.

Sapnų gaudyklės

Sapnų gaudyklės - tai sena praktika, kilusi iš pietų amerikos. Rišant mazgelius su intencija, šį įrankį galima panaudoti gaudant savo svajonių sapnus. Dirbtuves ves rekordinės sapnų gaudyklės autorius Vladimir Paranin.

Moters ciklo dovanos

Menstruacijų ciklas - tai ratas, kylantis spirale, apimantis daug daugiau nei tik kraujavimo etapą. Šiame užsiėmime pažvelgsime į mėnesinių ciklo kaitą fizine, energijos, darbingumo, emocine, dvasine, seksualumo, bei kūrybiškumo prasmėmis. Taip pat kalbėsimės ir diskutuosime kaip save stebėti, save pažinti.

Paskaitą ir diskusiją veda Aistė Samulienė – moteriškų ritualų vedlė, lektorė, seminarų ir kursų "Moters (menstruacijų) ciklo dovanos” kūrėja, ,andala dance – energetinės šokio praktikos – vedėja.

Žvakių liejimas (EN)

Beeswax has been used for thousands of years, dating back to 3000BC Egypt. The dancing glow of a candle flame is an ancient symbol of both inner and divine light.

Beeswax Candles can be valuable in your spiritual practice - the sacred practice of candle lighting may involve intention, meditation, it works wonders when we use it to calm our spirits or simply to create a gentle healing atmosphere. In this workshop I will speak about the significance of beeswax and how to make your own beautiful candle. In the end, the one who will make the most beautiful candle wins one of my handmade ones!

Chna puošyba

Gintarės - nuostabi laikinų tatuiruočių meistrė. Tatuiravimas yra jos asmeninė meditacijos forma, kuomet visas dėmesys ir visos mintys sutelkiamos tik į tuo metu atliekamą piešinį. Jau praeitais metais galėjote įsitikinti, kad ji gali nupiešti viską, nuo Masterių logotipo iki jūsų norimos svajonių tatuiruotės.
Jau septinti metai ji maišo ir kuria tik savo dažus iš natūralių ingridientų, kurie leidžia tatuiruotei jus džiuginti iki dviejų savaičių.

Visa tai, kas gali būti kasdieniškai nekasdieniška – dieviško skonio desertas, nuotykis su draugais, ar popietė sau – padės festivalio metu įsikrauti energijos ir atsipalaiduoti. Kaip ir pakeliui į asmenines konsultacijas – eidami atsiimti savo užsitarnauto pyragėlio, nepamirškite savo piniginės!

Girios SPA - pirtis

Auksinės girios pirtis didelė ir erdvi. Joje tilps visi jūsų vasaros bei festivalio patyrimai. Festivalio metu siūlysime edukacines pirties programas su savo srities profesionalais. 

Į pirtį galėsite registruoti atvykę į festivalį Info punkte ar festivalio metu aktyvuotoje festivalio programėlėje.

Pabėgimo kambariai

Girioje jų net du! Tarp laisve alsuojančių pušų būsite prirakinti grandinėmis ir priversti kvėpuoti grynu oru bei ieškoti teisingos skaičių kombinacijos, kuri pasirodys, jei būsite atidūs detalėms ir medžių kalbai. 

"Prirakintas miške" erdvėje telpa nuo 4 iki 12 žmonių. Atsirakinti reikia per valandą. 

Kad pabėgimas įvyktų sklandžiai, nurodymų ir taisyklių ieškokite Info punkte.

Girios kavinė

Girios kavinėje rasite skaniausių veganiškų ir vegetariškų desertų, užkandžių, gardžios kavos ir vaistažolių arbatos pasirinkimą. Kaip ir bendrų pusryčių, pietų ir vakarienės metu, visi skanumynai yra gaminami vietoje, dėl to galite būti tikri, kad vaišinatės šviežiais, su meile ir rūpesčiu paruoštais gaminiais.