Ana Kukienė
Vyrenijus Andrijauskas

Apie mokytoją:

Apie mokytoją:

Vizionierė, mentorė, asmens ugdymo programų kūrėja-lektorė, sertifikuota Theta Healing® instruktorė, profesionali Theta Healing® koučerė, hipnoterapeutė-regresologė, kosmagramos skaitymo praktikė.

Temos festivalyje:

1) Theta healing manifestacija. Kaip pritraukti ir išlaikyti gausą savo gyvenime? Theta Healing® (Teta Gydymas)  unikali sveikatinimo praktika, aktyvuojanti gyvybinę energiją ir pažadinanti įgimtą intuiciją. Tai vienas paprasčiausių ir greičiausių būdų leidžiančių panaikinti blokus bei įsitikinimus, kurie trukdo įgyvendinti Jūsų svajones bei tikslus. Theta Healing®  (Teta Gydymas) technologija  pagrįsta meditacija teta smegenų bangose. Gausos ir finansinio stabilumo manifestacija padės įgyvendinti sielos troškimus realybėje.

2) Sprendimų galia ar jūsų pasirinkimai iš meilės ar iš baimės? Kaip sustiprinti savo asmenines ribas ir nepasiduoti manipuliacijoms? Prisirišimai prie artimų žmonių, statuso, karjeros, įpročių ir pan. tik imituoja meilę, tarsi turėtų būti laimės garantai, o sukelia tik kančią ir skausmą. Baimė – ta kliūtis, kurios vengiama, nenorima pripažinti ir pamatyti, tai priežastis, dėl kurios leidžiame savimi manipuliuoti ir kuri formuoja giluminius kompleksus. Išsivadavus nuo baimės gimsta sprendimai, paremti meile ir vidinė laisve.

3) Ką atskleidžia mano gimimo data? Kosmograma savęs pažinimo metodika, paremta astrologija, numerologija, taro. Šioje sistemoje naudojamos kortų, skaičių bei planetų reikšmės. Skaitmeninė prognozė apima: asmenybės apibūdinimą, santykių ypatumus; aprašymą valdančių energijų (kas įkvepia, motyvuoja, lemia gyvenimo pasirinkimus); globalios paskirties aprašymą; metų tendencijas); likimo skirtus konkrečių metų įvykius (ir kaip praeiti šiuos įvykius geriausiu būdu, kas padės); ką einamais metais patartina transformuoti; kokia esminė metų būsena; ką įgysite ir pasiimsite į sekančius metus.

Ko išmoks užsiėmimo dalyviai?

1) Susipažinsite su Theta Healing praktika, gausos ir finansinio stabilumo manifestacija padės įgyvendinti sielos troškimus realybėje.

2) Sužinosite, kaip išsivaduoti nuo baimių, kurias sukelia prisirišimai, kaip nuo jų atsitapatinti, ir priimti sprendimus, paremtus meile ir vidine laisve.

3) Kosmogramos sistema atskleis jūsų asmenybes ypatumus ir metų įvykių prognozes.